Nowości

Nowości na AUTOMATICON® 2019

Wystawców pragnących zaanonsować w tym miejscu nowe produkty, które będą prezentowane na targach, prosimy o przesłanie materiałów do końca lutego 2019r na nasz adres mailowy swilk@piap.pl Prosimy o przysyłanie logo oraz danych adresowych Państwa Firmy, zdjęcia produktu w formacje jpg oraz jego krótkiego opisu (do 1000 znaków ze spacjami)

Euchner Sp. z o.o.
Krasińskiego 29
40-019 Katowice
T: +48 32 252 2015
M: +48 514 502 450

Wielofunkcyjny systemu drzwiowy MGBS to idealne rozwiązanie do ryglowania drzwi wahadłowych oraz przesuwnych. Siła ryglowania 3900N, klamka ucieczkowa, przycisk awaryjnego zatrzymania i przemysłowe wykonanie to nie jedyne z zalet systemu drzwiowego MGBS. System zapewnia również bezpieczeństwo w kategorii 4/PL e zgodnie z normą EN ISO 13849-1 oraz EN ISO 14119 oraz zapewnia stopień ochrony IP65, IP67 oraz IP69K.

Weidmüller Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
T: +48 22 510 09 40
M: +48 663 110 005

Złącza przemysłowe HDC Quick Termination
System łączeniowy Quick Termination (QT) zastosowany w nowych wkładach złącz przemysłowych HDC Rock Star® firmy Weidmuller, umożliwia znaczne przyspieszenie procesów instalacji i modernizacji. Odizolowane, elastyczne przewody o przekroju od 0,5 do 2,5 mm² (AWG 20 do 16) można włożyć bezpośrednio w miejsce zacisku. Nie trzeba zaprasowywać końcówek na przewodzie, co pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Innowacyjna sprężynowa zapadka zamyka się z wyraźnym „kliknięciem”, gdy tylko przewód znajdzie się we właściwym położeniu, przytrzymując go i tworząc bezpieczne połączenie, odporne na wstrząsy i wibracje. Rozwiązanie oferowane tylko przez Weidmuller. Nowe wkłady są kompatybilne z innymi wkładami serii HDC-HE. Wykonane są z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Aprobaty UL, dopuszczenia kolejowe, najwyższy stopień niepalności V-0 zgodnie z UL 94 oraz zakres temperatur od -40 °C do 125 °C, zapewniają im szeroki zakres zastosowań.
Więcej: https://weidmuller.pl/QT?campaign=lp-qt/pl/PR/Automaticon

Zasilacze PROtop z modułem komunikacyjnym
Wysokiej klasy zasilacze PROtop mogą być wyposażone opcjonalnie w moduł komunikacyjny CANopen dający możliwość ich zdalnej obsługi. Użytkownik zyskuje interfejs przesyłu danych procesowych do systemu sterowania. Monitorowanie stanu i zdalne sterowanie są warunkiem wstępnym zapewnienia ciągłego i niezawodnego zasilania wszystkich komponentów automatyki maszyny lub systemu. Konserwacje i przeglądy można dzięki temu lepiej zaplanować i skutecznie zminimalizować, co zwiększa zyskowność systemu. Zastosowana technologia DCL zapewnia im dużą moc szczytową oraz doskonałą dynamikę. Zasilacze posiadają wyjątkowe rezerwy mocy i są idealne do niezawodnego wyzwalania wyłączników nadmiarowo-prądowych lub uruchamiania dużych silników. Posiadają również zintegrowany system MOSFET O-ring, pozwalający na bezpośrednie połączenie równoległe zasilaczy (n+1 redundancja) co eliminuje potrzebę stosowania diodowego modułu redundancji.
Więcej: https://www.weidmuller.pl/protop?campaign=lp-qt/pl/PR/Automaticon

Essentra Sp. z o.o.
ul. Śląska 126D
Łódź 93-237
T: +48 42 639 5264

Końcówki kablowe
Essentra Components, producent i dostawca wielu komponentów do produkcji maszyn i urządzeń, wprowadziła do swojej oferty na rok 2019 nowe komponenty. Końcówki kablowe to bardzo ważny element instalacji elektrycznej. W zależności od napięcia, przekroju przewodu i normy DIN, oferujemy różnego rodzaju końcówki: oczkowe, widełkowe, izolowane lub bez izolacji, końcówki z okienkami inspekcyjnymi lub bez. Zamów darmowe próbki, zapytaj o ofertę cenową lub skorzystaj z darmowej fachowej porady naszych ekspertów. Chętnie pomożemy dobrać produkt do Państwa potrzeb.