Lista wystawców 2022

 

Wystawca Nr. Powierzchni Nr. Hali
+GF+ GEORG FISCHER F-8 3
3don.pl – Przemysł w TRZECH odsłonach recepcja 2
5sAUTOMATE A-20/B-19 1
AIGOSTAR A38 1
AKTYWIZACJA A1 3
ALFA SOSNOWSCY B1 1
ALLEGRO-OPT A37 1
ALTER S.A. G-3 3
ALUMAST B17 3
AMPHENOL INDUSTRIAL A-12/B-11 1
ATM LIGHTING B27 1
AUMA Polska Sp. z o.o. F-7 3
AURAEKO D42 1
Automated Industrial Systems Inc. C-9 1
AUTOMATYKA F-4 3
Automatyka, Podzespoły, Aplikacje C-20 1
Automatykaonline F-4 1
AVT Korporacja Sp. z o.o. C-20 1
B.I.M. ZAJĄCZKOWSKI G-12 3
BAMO Polska C-22 1
BAUMER A-2/B-1 1
BEDIA GmbH & Co. KG A-12/B-11 1
BELMA – Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne G-5 3
BEMKO A6 3
BIURO BADAŃ DO SPRAW JAKOŚCI SEP A9 3
BOGMAR BB G-1 3
BOSMAL Sp. z o.o. H-17 3
BRASIT A23 3
BROVIND VIBRATORI F-11 3
CABICON Sp. z o.o. F-10 3
CANDELLUX LIGHTING B14 1
CASATI MARIO B1 1
CBM TECHNOLOGY A4 3
CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU OŚWIETLENIA I ENERGETYKI PROSUMENCKIEJ A5 3
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A F-16/G-19 3
COMPOLUX A8 1
CONTRANS TI A1 1
Control Engineering Polska recepcja 2
CPS – IEP Sp. z o.o. H-15 3
DACPOL B12 3
DELUX M C11 1
DIAGONALLY A32 1
DRUK-ART. S.C. C-12 1
EC TEST Systems Sp. z o.o. G-22 3
ECO LIGHT A34 1
ECOLIGHT LIGHTING FACTORY – LITWA D13 1
EICKMANN Elektronik C-24 1
ELAMED Sp. z o.o. Sp. K. C-3 1
EL-CAB Sp. z o.o. A-12/B-11 1
ELEKTRO-INFO C15 3
ELEKTROINSTALATOR H-11 3
ELEKTRONIK C-20 1
ELEKTRONIKA PRAKTYCZNA C-20 1
ELEKTROTECHNIK AUTOMATYK B-4 1
ELGIS-GARBATKA B18 3
ELKO-BIS B1 3
ELMARCO TECHNIKA ŚWIETLNA A7 1
ELSTEAD LIGHTING B22 1
ENERGOELEKTRONIKA.PL C-13 1
E-PERSON LIGHTIN A32 1
ERJOT PPH H-5 3
ERKO Sp. z o.o. Sp. K. C-10 1
ESSEMTEC AG Poland A-26/B-25 1
EST Elektronische Schraub + Steuerungstechnologie GmbH & Co. KG A-24/B-23 1
E-T-A GmbH A-12/B-11 1
EURO-METRICS B26 1
EVEO -URVE BOARDS G-10 3
F&F Filipowski sp. j. H-19 3
FACHOWY ELEKTRYK B28 3
FACHOWY INSTALATOR B28 3
FAELLUCE D1 1
FATEK Polska F-14 3
FERROLUCE C19 1
FINDER Polska Sp. z o.o. C-4 1
FLASH-BUTRYM C23 1
FONROCHE LIGHTING B13 3
FORUM MEDIA H-21 3
FOS DESING D15 1
FOTOWOLTAIKA C11 3
GI PLAST B47 1
GIG – Główny Instytut Górnictwa H-3 3
GL OPTIC C10 1
GRAJ W ZIELONE B38 1
GRODNO B4 3
GUENTHER Polska C-14 1
Hamilton Bonaduz AG
HBK Poland – Hottinger Bruel & Kjaer Poland G-13 3
HBM B.I.M. ZAJĄCZKOWSKI G-12 3
HC CENTER A30 1
HELIOS D9 1
HELVAR A30 1
HIWIN GmbH F-12/G-15 3
HOBO SYSTEMS Sp. z o.o. G-17 3
HSK LEDY C22 1
HUMMEL AG F-9 3
HYDAC Sp. z o.o. B-22 1
IDEA LED A13 1
IES B6 1
ILME S.p.A F-1 3
INOVATICA AGV Sp. z o.o. A-4/B-3 1
INSTYTUT INNOWACJI I ITECHNOLOGII A5 3
Inżynieria & Utrzymanie Ruchu recepcja 2
ITALIAN LIGHTING A8 1
JAMRIS F-4 3
JD INŻYNIERIA RUCHU C7 3
JEAN MUELLER POLSKA B3 3
JUPITER B18 1
KAREN DECOR A28 1
KAUKOINTERNATIONAL POLAND B12 3
KERAFOL A-18/B-17 1
KESIF ELEKTRONIK SAN.TIC.LTD.STI D6 1
KOMEL A34 3
KOMPANIA ELEKTRONICZNA Sp. z o.o. B-14 1
KOPOS-ELEKTRO B8 3
KRADEX OBUDOWY G-6 3
LABIMED ELECTRONICS G-20 3
LAMPA LOFT B38 1
LAMPA W GEOMETRYCZNEJ FORMIE B38 1
LARS A33 1
LEAN-TECH B-8/C-7 1
LED EUROPE B30 1
LED LABS A20 1
LED LABS A10 1
LEDIM D6 1
LEDIN A25 1
LIGA SPECJALISTÓW B27 3
LUCE IN VENETO B36 1
LUMINES LIGHTING A10 1
MARITEX C-15 1
MARK Marek Wołoszyk G-18 3
Media4Business Sp. z o.o. B-16 1
MILTECH B4 1
MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY B-4 1
MPL POWER ELEKTRO A5 1
MULTIPROJEKT AUTOMATYKA Sp. z o.o. B-2/C-1 1
NAPĘDY i STEROWANIE C-12 1
NOWIMEX S.C. C-18 1
NOWODVORSKI LIGHTING A14 1
NTEC B2 3
Oficyna Wydawnicza F-4 3
OMC ENVAG Sp. z o.o. F-2 3
OPPLE LIGHTING D10 1
OPTIKS MECHATRONICS PVT LTD D14 1
OPTRIS GmbH C-16 1
ORANGE POLSKA A16 3
OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY RCC B14 3
OŚWIETLENIE LED C11 3
PAR – Redakcja F-4 3
PF ELECTRONIC Sp. z o.o. A-16/B-15 1
POLLIGHT B24 3
POLSKI KOMITET OCHRONY ODGROMOWEJ – SEP A4A 3
POLSKI ZWIĄZEK PRODUCENTÓW PRZEMYSŁU OŚWIETLENIOWEGO D44 1
POLSKIE MEDIA SPECJALISTYCZNE B-18 1
POLSKIEJ IZBY RADIODYFUZJI CYFROWEJ C19 3
POLSKO-JAPOŃSKA AKADEMIA TECHNIK KOMPUTEROWYCH A19 3
PRODUCTION MANAGER B-16 1
PRZEGLĄD MECHANICZNY H-11 3
PRZEGLĄD TECHNICZNY H-11 3
PUNKT INFORMACYJNY MAZOWIECKIEJ OKREGOWEJ IZBY INŻYNIERA BUDOWNICTWA A10 3
RADWELL International UK LTD. B-10 1
RAIL-MIL COMPUTERS G-11 3
RAVEN MEDIA Sp. z o.o. B-4 1
RAYCON TECHNOLOGIES A12 3
RELPOL B5 3
RST A2 3
SANYU Sobczak Sp. J. G-7 3
SCHRACK TECHNIK POLSKA B25 3
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP B-20/C-17 3
SIEMENS Sp. z o.o. C-6 1
SIGMA – NOT Sp. z o.o. H-11 3
SIKA Dr. Siebert & Kuhn GmbH & Co. KG C-11 1
SIMEX Sp. z o.o. C-2 1
SINTUR B9 3
SIRU C18 1
Służby Utrzymania Ruchu H-21 3
SONEL A18 3
SPECTUM SMART A18 1
STAFF EDITORIALE A8 1
Stal Metale & Nowe Technologie C-3 1
STALEO Stale o Przemyśle recepcja 2
STÄUBLI Łódź B-26/C-23 1
STEROWNIKI.PL F-6 3
STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH A11 3
STOWARZYSZENIE TELETECHNIKÓW POLSKICH XXI B20 3
STREFA IOT A22 3
STREFA TELETECHNIKI C21 3
SZEF UTRZYMANIA RUCHU B-18 1
ŚWIADOMY PROJEKTANT – SCENA A50 1
TARGOWE ABC C-16A 1
TELE RADIO Polska Sp. z o.o. H-9 3
TERM G-7 3
TEST-THERM Sp. z o.o. G-4 3
THERMOKON Sensortechnik GmbH A-28/B-29 1
TK LIGHTING B10 1
TM TECHNOLOGIE B4 1
TOOLS & DRIVES C-16A 1
TR AUTOMATYKA C-21 1
TRIXLINE POLSKA B7 1
UNIS Group A-14/B-13 1
UTRZYMANIE RUCHU C-3 1
VETRART B34 1
VIDEX A37 1
VISIONQB F-5 3
VS Technology Poland Sp. z o.o. G-2 3
V-TAC B30 1
WAGO ELWAG Sp. z o.o. A-22/B-21 1
WAMEX Sp. z o.o. B-24 1
WARSZTATY POMIAROWE – SONEL A18 3
WARSZTATY TELETECHNICZNE DLA SZKÓŁ B22 3
WAŻENIE DOZOWANIE PAKOWANIE C-12 1
WIADOMOŚCI ELEKTROTECHNICZNE H-11 3
WOJNAROWSCY A18 1
WYSTAWA STUDENTÓW AKADEMI SZTUK PIĘKNYCH A40 1
XBEST.PL B22 3
ZIELONO MI B38 1
ZROBOTYZOWANY.PL Przemysł Zrobotyzowany Recepcja 2
ZUMA LINE B12 1

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej o ciasteczkach.