AUTOMATICON® DLA SZKÓŁ TECHNICZNYCH


W imieniu organizatorów i Wystawców XXI edycji targów AUTOMATICON ® serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i studentom szkół technicznych z całego kraju za liczne odwiedziny naszej imprezy. Jesteśmy przekonani, że jak co roku mieliście okazję zapoznać się bezpośrednio z nowymi osiągnięciami i trendami w dziedzinie automatyki i robotyki
Z roku na rok obserwujemy narastające zainteresowanie targami ze strony młodzieży akademickiej z terenu całego kraju. Bardzo nas, jako organizatorów, ten fakt cieszy. Cieszy on również naszych Wystawców, którzy z chęcią spotykają się ze studentami prezentując osiągnięcia swoich firm.
Targi AUTOMATICON ® są miejscem corocznego spotkania coraz większej liczby specjalistów z dziedziny automatyki przemysłowej. Odwiedziło nas również kilkadziesiąt grup studenckich i uczniowskich. Większość studentów odwiedziła targi  w pierwszym dniu – Dniu Edukacyjnym. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny i zapraszamy ponownie.
Kolejna, dwudziesta druga już, edycja targów AUTOMATICON ® odbędzie się w dniach 1 – 4 marca, 2016 roku.

Zapraszamy na kolejny Dzień Edukacyjny – wtorek, 1 marca 2016, w godzinach 9,00 – 17,00. –  Hale EXPO XXI w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailem. Prosimy wiec – piszcie, pytajcie i zgłaszajcie swoje zainteresowanie odwiedzinami na AUTOMATICON ®-ie

targi@automaticon.pl

Waszymi opiniami i zgłoszeniami podzielimy się z Wystawcami targów.